Терміново! До Укpаїни летить дpуга паpтія лeтального озбpоєння від США! З’явилися ФОТО

239

Сполучені Штати Америки відправили в Україну вже другу партію військової допомоги. Літак з летальним озброєнням вирушив до Києва 23 січня. Про це свідчать дані сервісу Flightradar24. Завдяки у ньому кожен має можливість у режимі реального часу спостерігати на мапі за літаками в усьому світі. Літак має прибути до Києва ще 23 січня. Озброєння завантажили на американський борт N756CA.

Він вже вилетів з авіаційної бази Військово-повітряних сил США, розташованої у Каліфорнії. Саме це повітряне судно доставляло напередодні в Україну й першу партію військової допомоги.

Згідно з інформацією Flightradar24, станом на 17:45 літак все ще у дорозі – над Дрезденом, тобто над територією Німеччини, але вже наближається до Польщі.

Як літак завантажували озброєнням для ЗСУ – показали на сайті liveuamap. Це система онлайн-карт, яка дозволяє наживо спостерігати за перебігом військових конфліктів в усьому світі. Українські програмісти запустили цей проєкт ще у лютому 2014 року. Тоді сервіс допомагам відрізняти факти від фейків щодо положення протестувальників та силовиків у центрі Києва.

Коли привезли попередню партію озброєння зі США. У ніч проти 22 січня в українському «Борисполі» сів літак із першою партією військової допомоги. Повітряне судно доставило 90 тонн летальної зброї із США, а також інші боєприпаси.

Тоді американські дипломати наголосили у твітері, що їхня країна буде продовжувати надавати таку допомогу для підтримки ЗСУ для захисту від російської агресії

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here